Posted on: 16 maja 2020 Posted by: Maciek Comments: 0

Jedną z naszych przodowych usług jest tworzenie stron internetowych w oparciu o najpopularniejsze systemy zarządzania treścią – Joomla!, WordPress lub – w przypadku sklepów internetowych – PrestaShop. Zrealizujemy dla Ciebie takie rodzaje witryn, jak:

  • przejrzyste wizytówki, które zaprezentują Twój biznes od najlepszej strony;
  • wielotematyczne, rozbudowane portale lub wortale ukierunkowane na jedną dziedzinę;
  • profesjonalne blogi, dzięki którym będziesz mógł podzielić się specjalistyczną wiedzą z innymi;
  • łatwe w obsłudze sklepy w pełni ukazujące Twój asortyment.

Realizujemy projekty zarówno w postaci witryny z wieloma podstronami, jak i stronę typu one-page (posiadającą tylko stronę główną, na której umieszczone są wszelkie niezbędne informacje). Chętnie służymy radą, która z tych dwóch będzie odpowiedniejsza dla twojego przedsiębiorstwa.

Co zyskujesz, decydując się na stronę www?

Najszybszą i najczęściej wykorzystywaną drogę dotarcia do klienta. Możliwość zaprezentowania siebie lub swojej firmy dokładnie tak, jak chcesz. Niedrogą reklamę, która przecież przekłada się na zyski. Nasi specjaliści tworzą w zgodzie z najnowszymi trendami, finalnie uzyskując nowoczesną stronę, na którą będzie chciało się wrócić. To jednak nie wszystkie wyznaczniki, które musi spełniać nasza strona, abyśmy mogli z czystym sumieniem i rozbrajającą dumą oddać ją klientowi.

Estetyczność.

Pod tym pojęciem mamy na myśli zarówno jej atrakcyjny wygląd, jak i przejrzystość pozwalającą na bezproblemowe odnalezienie informacji.

Praktyczność.

Wszak łatwość nawigacji na stronie również decyduje o tym, czy potencjalny klient zostanie na niej, czy też nie.

Responsywność.

W dobie korzystania z Internetu na telefonach i tabletach bardzo ważne jest, by strona prezentowała się idealnie także na tych urządzeniach. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Nie działamy na zasadzie „jeden szablon – jedna branża”. Uważnie słuchamy tego, co mają nam do powiedzenia nasi klienci i wspólnie z nimi dochodzimy do najtrafniejszych wniosków. Tworzenie stron www jeszcze nigdy nie było tak proste i skuteczne! Żeby dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście.

Leave a Comment