Queens of Life

queens_of_life

Queens of Life

Queens of Life – Królowe Życia to niezwykła, dwudniowa konferencja, w której mieliśmy niepowtarzalną okazję uczestniczyć, poświęcona kobietom i ich roli we współczesnym świecie. Spotkanie poprowadzili  niezastąpiony Piotr Szwedes oraz zawsze profesjonalny Łukasz Milewski.

Podczas Konferencji mieliśmy okazję poznać wiele wspaniałych, spełnionych życiowo kobiet, świadomych swojej siły oraz swoich możliwości, ale także mężczyzn,  którzy już od dawna próbują zgłębić tajemniczą, a jednocześnie niezwykle złożoną kobiecą osobowość. Na scenie wystąpiło wiele niezwykłych osób, które za cel postawiły sobie pokazanie słuchaczom jak w prosty sposóbmożnazrozumieć i doświadczyć tego, jak wielką siłą jest różnorodność w świecie. Tego jak wspaniale nasze role się uzupełniają, pomimo niezliczonej ilości wcieleń, z którymi przychodzi nam zmagać się każdego dnia.

Współczesne kobiety są wielozadaniowe i nastawione na wielość wyzwań zarówno w życiu osobistym, rodzinnym jak i zawodowym. Codzienne dylematy i przeszkody z jakimi się zmagają są sprawdzianem ich samodzielności i siły charakteru. Konferencja Queens of Life – Królowe Życiaz pewnością była wydarzeniem wyjątkowym, wskazywało wiele dróg i punktów widzenia w kwestiach roli kobiet i ich relacji względem współczesnej, trudnej rzeczywistości, bombardującej nas z każdej strony nowymi bodźcami i sygnałami.

W konferencjiQueens of Life – Królowe Życia  udział wzięło wiele osób ze środowiska polityki, nauki, kultury i sztuki, ludzie różnych zawodów, reprezentujący większe lub mniejsze firmy działające w wielu branżach w Polsce i za granicą, ponieważ wszyscy oni charakteryzują się tym samym: chcą się rozwijać, wznosić na wyższe poziomy, zdobywać praktyczne umiejętności i wiedzę. Przedstawicielkami kobiet na scenie były: Kamila Rowińska, Martyna Wojciechowska, Renata Angelo, Magdalena Malicka, Beata Kapcewicz, Ewa Foley, Cheryl Chapman, Ilona B. Miles, Anna Kopciowska, Ma PremKaveesha i Ewa Serwa. Panie na scenie wspierało dwóch wyjątkowych mężczyzn: Allan Pease oraz Grzegorz Kordek, którzy zadbali o to, aby żaden mężczyzna na widowni nie poczuł się pominięty, czy niedoceniony.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tej wspaniałej społeczności, która zebrała się w Warszawie, podczas tych dwóch wyjątkowych dni, aby poznawać siebie nawzajem, swoje motywacje i poglądy na temat roli kobiet we współczesnym zwariowanym świecie.