MIND SHIFT

mind_shift

MIND SHIFT

Piątek trzynastego wielu z nam kojarzy się pechowo, jednak tym razem w piątek 13 listopada w Warszawie spotkało się wielu szczęściarzy, który mieli wyjątkową okazję wziąć udział w Konferencji „MindShift” z udziałem wielu wspaniałych prelegentów. Brak motywacji to przypadłość wielu ludzi zmęczonych codziennością, nadmiarem spraw, obowiązków i przeróżnych problemów. Konferencja „MindShift” miała na celu przedstawienie wszystkich etapów procesu motywacji, wzbudzenie w uczestnikach dobrych emocji i oczywiście zmotywowanie do działania.

Kolejni prelegenci wskazywali na to, że kluczową kwestią jest świadome podejście do procesu motywacji. Świadomość tego co dzieje się w naszym życiu, z jakich powodów, co i jak można zmienić, świadomość swojej ogromnej wartości – wszystkie te elementy składają się na nasze podejście i motywację do osiągania wyznaczonych celów.

Gośćmi konferencji byli wspaniali ludzie, którzy wiele osiągnęli w swoim życiu. Ich sukces nie był wynikiem szczęścia, ale pasji, determinacji i wiary w swoje możliwości. Prelegentami byli m.in.: Tomasz Kammel, Jakub B. Bączek, Michał Zawadka, Stephane Antiga, Paweł Jan Mróz, Kinga Baranowska, Beata Kapcewicz, Krzysztof Janowski, Łukasz Bieliński. Naszą firmę godnie reprezentował Piotr Sołtys, który również pojawił się na scenie i podzielił się z zebranymi swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, przekazując im trochę swojej niespożytej energii. Tematem przewodnim konferencji była oczywiście szeroko rozumiana motywacja, która tak naprawdę jest tematem niezwykle złożonym i wieloetapowym. Każdy prelegent zajął się innym obszarem, poruszane były zagadnienia związane z codziennymi nawykami, wewnętrznymi przeszkodami i sposobami szybkiego radzenia sobie z napierającą demotywacją.

Bardzo nam miło, że mogliśmy uczestniczyć w tak niezwykłym wydarzeniu i posłuchać wielu inspirujących osób, które na podstawie swoich bogatych doświadczeń i zdobytej wiedzy pokazywali, że szczęście to nie składowa przypadku, a efekt codziennej pracy nad sobą, swoimi myślami, i sposobem patrzenia na otaczający świat.