Firma

TOP-Pozycjonowanie wywołujemy pozytywną zmianę

TOP-pozycjonowanie to wyspecjalizowany i niezależna firma, zajmująca się profesjonalnymi rozwiązaniami SEO/SEM.

Unikatowe rozumienie zmiany

Głównym celem naszej firmy jest podnoszenie pozycji wybranych przez Klientów fraz w wyszukiwarkach. Doświadczenie od 2006 oraz coraz nowsze i innowacyjne rozwiązania, które sukcesywnie wdrażamy, gwarantują naszym Klientom 100% satysfakcji z wykonywanych przez nas usług.

Zawsze staramy się zaproponować naszym Klientom coś więcej. Poświęcamy dużą cześć naszego potencjału na analizę rynku i proponujemy działania optymalizujące promocję w wyszukiwarkach, przy uwzględnieniu indywidualnych preferencji każdego Klienta.

ZAJMUJEMY SIĘ TYLKO POZYCJONOWANIEM

Dzięki wąskiej specjalizacji zapewniamy najwyższą skuteczność działania, co owocuje najwyższymi pozycjami fraz naszych Klientów. Opłaty pobieramy tylko za wyniki, pozycje w pierwszej 10 wyszukiwarki Google. Daje to Klientom pewność, że płacą tylko za realne efekty.

AUTORSKIE OPROGRAMOWANIE TOP.CRM

Zapewniamy autorskie oprogramowanie Top.CRM do monitorowania pozycji fraz, dzięki czemu nasi Klienci mogą codziennie obserwować pozycje fraz i trendy zachodzące w internecie. Oferujemy bezpłatną, profesjonalną analizę przy doborze słów kluczowych.

4 wymiary zmiany

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Przez cały okres umowy zapewniamy pomoc indywidualnego konsultanta, który dba o kontakt z Klientem i reprezentuje go wewnątrz firmy TOP-pozycjonowanie. Jego zadaniem jest pracować dla Klienta i zabiegać o jego sprawną obsługę.

DOBRO KLIENTA

Oferujemy elastyczne warunki umowy dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Gwarantujemy wysoką jakość usług, profesjonalną i rzetelną obsługę. Jesteśmy od tego, aby pomóc Klientowi osiągnąć jego cele.

PERSONALNE PODEJŚCIE

Zawsze staramy się zaproponować naszym Klientom coś więcej. Poświęcamy dużą cześć naszego potencjału na analizę rynku i proponujemy działania optymalizujące promocję w wyszukiwarkach, przy uwzględnieniu indywidualnych preferencji każdego Klienta.

ROZWÓJ INNOWACYJNOŚCI - 100%
ROZWÓJ KOMPETENCJI - 100%
ROZWÓJ KOMPETENCJI - 100%
ZREALIZOWANE CELE - 100%

Dlaczego Google?

Pozycjonowanie stron internetowych w Google jest uznawane przez specjalistów za najlepszą bo najskuteczniejszą i najtańszą formą reklamy w Internecie.

Pozycjonowanie sprawi, że po wpisaniu w wyszukiwarkach internetowych słów związanych z Państwa działalnością, Państwa strona znajdzie się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Jest to niezwykle efektywna forma promocji, która zachęci do zapoznania się z ofertą Państwa firmy tych, którzy jeszcze jej nie znają.

strzalka

Firma TOP-pozycjonowanie pozycjonuje tylko w Google. Dlaczego przyjęliśmy taką strategię? Oto kilka faktów o firmie Google:

Google to najpopularniejsza wyszukiwarka w Polsce – korzysta z ponad 95% internautów (źródło: ranking.pl – wrzesień 2016)

Google to najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie – prawie 132 miliony internautów w całej Europie przegląda za pośrednictwem Google 30 miliardów stron miesięcznie.

W Polsce Google ma 7,2 milionów użytkowników miesięcznie, co plasuje go na czołowej pozycji najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej.

Google posiada 112 międzynarodowych domen z samym słowem „google” najbardziej rozwiniętych technologicznie krajów.

Dziś praktycznie każdy użytkownik Internetu wie czym jest Google i korzysta z tej wyszukiwarki na co dzień. Najwyższe pozycje kluczowych dla Państwa fraz przekładają się na zwiększony ruch na Państwa stronie www, a co za tym idzie, większe zyski.